Nowa usługa google’a ;)

Google gigant na internetowym rynku wielokrotnie zaskakiwał nas nowymi usługami.  Dla sporej części internautów google to jedyna-słuszna-wyszukiwarka. Olbrzymim powodzeniem cieszą się również inne usługi takie jak gmail, google maps czy blogger. Dążąc do perfekcji google wprowadza coraz to nowe udoskonalenia. I tak w google maps pojawiły się oprócz zdjęć satelitarnych także zdjęcia street view.  Oczywiście samochód nie był wstanie wszędzie wjechać dlatego pojawiły się rowery, które robią zdjęcia w trudno dostępnych miejscach.  Jednym zdaniem google maps wskaże  Ci drogę w każde miejsce.

Będąc w Krakowie zauważyłem, że google niepostrzeżenie wprowadza nową usługę. Dzięki niej będziesz mógł poznać trasę z pkt A do pkt B. Precyzja z jaką google wskazuje drogę sięga zenitu teraz zaprowadzą cię za rękę nawet w budynku.

Google geo Google geo

Niestety wersja pre-alpha usługi nie jest na razie dostępna online i ogranicza się tylko do Krakowskiego biura google 😉 Czyżby już wkrótce realne stało się to co na tym filmiku

Reklama

Informacje Radom
Informatyka jest tak samo nauką o komputerach jak astronomia jest nauką o teleskopach.

2 Responses to Nowa usługa google’a ;)

  1. mon says:

    ciekawe kiedy zlokalizowałeś siedzibę google;] i z kim ;] pozdrawiam z gdańska 🙂

  2. Helene says:

    great post ! i liked the video too !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: